aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

6 důvodů proč se registrovat na sousedé.cz

Komunitní portál sousedé.cz nabízí spoustu možností a funkcí, o kterých jste možná nevěděli, a proto přinášíme menší přehled těch nejdůležitějších z nich. Registrovaní uživatelé oproti těm neregistrovaným, kteří mohou i tak číst náš magazín a čerpat informace ohledně problematiky spjaté se společenstvím vlastníků jednotek, bytových družstev, inspirovat se zajímavými nápady, jak vylepšit své bydlení, mají mnohem více výhod! O které se jedná?

Mezi ty nejzásadnější, které zvýhodňují registrované uživatele patří zejména:

  • Možnost založit si vlastní „virtuální společenství" vlastníků jednotek

Registrovaní uživatelé si mohou založit vlastní společenství a přizvat do něho ostatní členy. Ten, kdo společenství založí, získává automaticky i větší administrátorská práva, tzn. že může celé společenství spravovat a mít přehled o jeho členech.

Každé takové „virtuální společenství“ je zároveň diskrétní v tom ohledu, že k přidání nového člena je zapotřebí jeho předchozího schválení tímto administrátorem. Nehrozí tedy, že by sdílené dokumenty a informace, které mají být přístupné pouze omezenému okruhu lidí, viděl někdo cizí.

  • Sledovat dění z konkrétní lokality

Ti, kdo jsou zaregistrovaní, mají možnost sledovat aktuální dění v lokalitě, kterou si sami zvolí. Registrovaný uživatel si může navolit, jakou lokalitu chce sledovat a z té mu budou přicházet aktuality na jeho vlastní „zeď".

Pokud se tedy v dané lokalitě stane něco zajímavého, ostatní uživatelé mají možnost aktualitu do dané lokality nasdílet, čímž se stane viditelná i pro všechny ostatní, kdo danou lokalitu sledují. Už vám tedy neujde to, že ve vedlejší ulici se právě otevřelo nové kadeřnictví anebo, že vaše sousedka poptává hlídání dětí.

  • Využívat služeb bezplatné právní poradny

Pro ty, kdo jsou registrovaní, nabízí portál sousedé.cz možnost klást dotazy do bezplatné právní poradny.

  • Účastnit se soutěží

V rámci magazínu, který pravidelně vyhlašuje různé soutěže, mají registrovaní možnost soutěžit a získávat hodnotné ceny.

  • Komunikovat se svými sousedy jednoduše

Jednou z největších předností, proč se přidat k jedné z největších sousedských komunit v on-line prostředí je to, že díky registraci můžete posílat zprávy ostatním registrovaným uživatelům, sousedům, aniž byste na ně museli složitě shánět kontakt.

Potřebujete např. vyřídit své sousedce, ať přestane poslouchat hlasitou hudbu po desáté hodině večerní, ale nevíte, jak jí to sdělit? Najděte si ji na sousedé.cz a napište jí zprávu. Anebo potřebujete půjčit kladivo, popřípadě štafle, ale nevíte, kdo ze sousedů je má? Dejte dotaz na vaše vlastní společenství anebo do lokalit a rozhodně se nebudete trápit dlouho! Určitě se v sousedství najde někdo, kdo vám rád podá „pomocnou ruku“.

  • Využívat služeb bezplatného a neomezeného úložiště

Mezi jednu z největších výhod, kterou sousedé.cz přináší, je možnost bezplatně využívat neomezeného úložiště dat. Bezprostředně po konání schůze můžete na své „virtuální společenství“ nahrát dokumenty, které budou dostupné i těm, kdo se zúčastnit nemohli. Budete tak neustále v přehledu a žádná informace vám už neunikne.

Pokud ještě váháte, jestli se přidat k „sousedům“, máme pro vás jednu cennou radu na závěr. Nečiňte tak dlouho, počet sousedů, co se k nám už přidali, se každým dnem rapidně zvyšuje. Nebuďte „mimo obraz“. Mějte přehled o svých sousedech.

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality