Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma

Chcete jezdit autem o polovinu levněji a bez žádných investic?

Chcete jezdit autem o polovinu levněji a bez žádných investic?

Pokud jezdíte s vašim autem na benzín, pak je tento článek přímo pro vás. Určitě jste četli nebo už slyšeli o pohonu na LPG. Máto samozřejmě své výhody i nevýhody a vy si je můžete přečíst u odborníků a rovnou jim poslat svůj dotaz na montáž

Pokud jezdíte s vašim autem na benzín, pak je tento článek přímo pro vás. Určitě jste četli nebo už slyšeli o pohonu na LPG. Máto samozřejmě své výhody i nevýhody a vy si je můžete přečíst u odborníků a rovnou jim poslat svůj dotaz na montáž, více o přestavby LPG. Hodně dotazů již bylo odpovězeno i v naší  PORADNĚ S ODBORNÍKEM Honzou Kieslichem z firmy JK Product, který má za sebou 23 let praxi a tisíce montáží.

 

O LPG, čísla

Ročně se v České republice namontuje okolo 25.000 vozidel, celkem jich pak brázdí naše silnice přes 300.000. Pojďme si tedy jednoduše spočítat úspory při jízdě na LPG. Na odkazu si můžete prohlédnout průběh montáže LPG.

Průměrná cena montáže LPG je 26.600,- Kč (Škoda Octavia, Fabia, Ford Focus, VW Golf, Passat a další). Cena benzínu – 1l = 37,- Kč. Cena LPG – 1l = 18,- Kč. Průměrná spotřeba je 8l na 100km. Náklady na provoz benzín = 2,96 Kč /km, náklady na provoz LPG = 1,6 Kč/km

Pokud najedete ročně 20.000 km, LPG se vám za úsporu zaplatí za 11 měsíců (při 19.000 km).

Pokud najedete ročně 40.000 km, LPG se vám za úsporu zaplatí za 6 měsíců (při 19.000 km).

 

LPG na splátky?

Splátkový prodej je možný s renomovanými firmami Essox nebo Cetelem. Nejčastější formou splátkového prodeje je 1/10. Při přestavbě složí zájemce 1/10 z ceny přestavby v hotovosti a poté splácí 10 měsíců po 1/10.  Přeplatí tak pouze 10% z celkové ceny.

I bez potřebných investic, pomocí splátek máte LPG  za rok namontované i splacené, pak už jenom šetříte.

Pokud máte zájem o montáž LPG na splátky, kontaktujte odborníky – JK Product, Jan Kieslich 602 645 303, kieslich.jr@jkproduct.cz.

 

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Šebesta P, Jihlava | Sousedé.cz

  Šebesta Petr 1. 5. 2013, 19:11

  Mám namontováno touto firmou v Peugeotu 207 a jsem maximálně spokojen Petr

 • Veřejný profil uživatele Roman J, Praha | Sousedé.cz

  Roman Jansta 24. 6. 2013, 14:25

  co to je za clanek nebo reklamu. To prece neni bez zadnych investic. Pokud chci LPG musim za to zaplatit. Potom jsou tu jeste revize a udrzbove prace. Dalsi penize navrch. Nejsem proti LPG. Sam na nej jezdim. Ale nemam rad takoveto lzi na netu.

 • Veřejný profil uživatele petr h, hradec králové | Sousedé.cz

  petr hejtmánek 9. 8. 2013, 22:16

  no jistě všichni přejdeme k LPG,pak nám to zdraží na ceny nafty a to se vyplatí,ale jen montážní firmě

 • Veřejný profil uživatele Miroslav V, Praha 5 | Sousedé.cz

  Miroslav Vítek 27. 8. 2013, 15:49

  Samozřejmě, že to zdraží formou spotřební daně (nebo energetické daně) jako je to již dnes u nafty a benzínu. Ale do té doby než to zdraží, budou ti, kteří mají auto na LPG nebo CNG šetřit téměř polovinu výdajů na benzín. Čím dříve, tím více ušetří než se to zdraží. U toho CNG se pak dá (po zvýšení daně ze zemního plynu) eventuelně koupit domácí plnička. Když máte přípojku na zemní plyn k topení a vaření, můžete být nezávislí na zvyšování daně ze zemního plynu (pokud vás ovšem soused neudá na Finanční úřad :-) ). Nicméně lepší než přestavba je už rovnou nové auto z výroby na LPG či CNG.

 • Veřejný profil uživatele Madeeha H | Sousedé.cz

  Madeeha Hina 8. 11. 2013, 7:32

  Má však vzhledem testinside 70-488 postižení omezené možnosti a bez asistence se nemůže zapojit do běžného života. Již od raného věku v rámci rehabilitace je Martin veden ke sportu. Rád plave, je velice šikovný na kole, kde svou vůlí překoná nemalé vzdálenosti. 70-488 exam 

Další články v sekci

V sekci nejsou další články.
Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist