Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
Co je u Sousedů nového?

Od velké změny webu Sousede.cz uběhlo již několik měsíců, avšak my s vylepšeními nekončíme a přidáváme opět nějaké novinky. V prvním měsíci jsme se snažili napravit všechny neduhy, které novým designem vznikly a zodpovědět na všechny dotazy uživatelů. Nyní ale konečně nastal čas, na to začít přidávat další funkčnosti a zlepšit tak fungování stránek a zjednodušit jejich přehlednost.

Díky vašim námětům jsme mohli upravit žebříček požadovaných funkcionalit a posunout tak dopředu ty, které jsou pro vás, uživatelé, opravdu důležité. Největší změnou na webu je přidání Správy společenství, které ulehčuje práci s webem administrátorům společenství. Zde mohou správci spolků naimportovat všechny členy svého SVJ či BD pomocí excelu, prozatím je důležité mít e-maily na všechny členy, aby se soubor správně nahrál.  Ale momentálně pracujeme i na tom, aby šel excel nahrát i bez e-mailových adres, protože jsme si vědomi toho, že ne 100 % všech vlastníků má e-mail. Ale i přesto chtějí mít správci spolku vše na jednom místě a díky tomu získat přehled o tom, komu mají do schránky vložit zápis ze schůze a komu již nemusí. Správci spolku zde mohou také přidat vzkaz správce, pozvat další členy, anebo odeslat hromadnou zprávu všem členům spolku.

Další novinkou je informační centrum, díky kterému vám již nic neunikne. Naleznete ho v podobně zvonečku na hlavní horní liště, vedle vašich zpráv a profilu. Kliknutím na zvoneček se vám zobrazí všechny nové události, které se staly od doby vaší nepřítomnosti, tak již nepřijdete o zajímavé ankety, nové komentáře ani příspěvky do diskuzí.

Mnoho z vás také žádalo přidání e-mailové notifikace na Novinky ve společenství, i ty si nyní můžete přes svůj profil nastavit (Nastavení profilu – Nastavení upozorňování e-mailem – Upozorňování ve společenstvu …). Díky tomu tak budete upozorňování i na příspěvky od vlastníků a ne pouze správců společenství.

Poslední novinkou je úprava kontaktů, která je nyní přehlednější a po kliknutí na jméno vašeho souseda se vám zobrazí i jeho detail s kontakty. Tudíž se již nebudete muset proklikávat na další stránky a zbytečně e-mail, či číslo dlouho dohledávat.

 

Tyto nové funkčnosti vznikly na základě vašich námětů, proto budeme rádi, když nám na e-mail domovnik@sousede.cz budete psát další. Jak vidíte, e-maily čteme a jsou nám velmi nápomocné při rozhodování jak stránky ještě lépe vylepšit. Děkujeme! 

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Lucie v, Praha | Sousedé.cz

  Lucie van Donselaarová 22. 3. 2016, 12:55

  Vazeni, rada bych vas informovala o incidentu, ktery se prihodil v nedeli 20.3.16:
  Asi ve 20 hod. Jsem z domu vypakovala mladeho kluka (cca 25 let, bezdomovec), ktery byl od krve, pouze v tricku a tvrdil, ze ho nekdo zbil a okradl a u nas se schoval, protoze dvere byly otevrene!
  Pote jsem prosla dum (delal na me dojem jako narkoman) a v mezipatrech 4. a 5. patra a 6. a 7. patra jsem nasla po kaluzi krve. Tu jsem uklidila a pro jistotu zazvonila na pi. Rillichovou a Kolmanovou, jestli je nekdo neobtezoval. Ne. V dome musel tedy byt jiz chvili bez toho, aby si nekdo vsimnul.
  Prosim tedy vsechny, aby davali pozor, koho pousti do domu a nenechavali dvere nikdy otevrene.
  Vybor prosim, aby to vzdy opakovali remeslnikum.
  Dekuji a zdravim
  Lucie van Donselaar

 • Veřejný profil uživatele Lubos T, Trutnov | Sousedé.cz

  Lubos Tauchman 24. 3. 2016, 23:40

  Sdeleni pani van Donselaarove je primo skvela ukazka prehlednosti a jednoduche orientace uzivatelu na novem webu.

 • Veřejný profil uživatele Anett L, Praha | Sousedé.cz

  Anett Lukášková 28. 3. 2016, 15:53

  Přidám trochu z našeho domu, kde každý kdo má ruce nohy vlastní klíče a pouští kde koho. Například Marvil společnost,která je v nájmu ve dvoře úmyslně a s poolením EM SERVISU, má po celý den otevřeny vrata,vejít můžd do domu kdokoliv rádi je vpustí,. Mají to posvěcené a zdůraněno emailem, že již jednou bylo dáno písemně,že o tom správcovská firma paní Eliška EICHLEROVÁ VÍ. tak co ještě chceme,proč zamykat, je to jen přítěž pro firmu MARVIL, zvednout zadek a jít otevřit těm,kteří tuto f irmu navští. Ječná 29, Praha 2 Nové Město, neustále sděluji,píši jak na správcovskou firmu EM SERVIS, jehož je majitelkou ELiška Eichlerová,, taktéž na MČ P2, zabezpečení dveří jak vchodových taktéž sklepních. Ano výměna klíčů se udála, ale počet průchozích přes náš vchod do ulice Na RYBNÍČKU a poté na Václavák se zvyšuje. Opět platí první část této zprávy. Pak se nedivím,že se vrací hledaní lidé,( např.Kukučková)( odtěhoaná již 2 roky,ale neodhlášena) vlastní klíč od domu,sklepních kojí ). pak se objeví další hledaný ve sklepních kojích, kde přebývá jak ona tak i jiní nevím jak dlouho a je přitom hledaný PČR. K TOMUTO domu č.p.29, Praha 2 neustále jezdí PČR, Městská policie,oč by to bylo jednodušší,kdyby všichni legálně bydlící a legálně vlastnící smlovu od bytu, měli číp a novým byl by pouze vydán jen na základě nové smlouvy ,oproti podpisu,při ztrátě si je zaplatí, jsem přesvědčena,žed tento druh zamykání by byl složitější pro přidělání nového čípu než dosud obyčejný FAB klíč. Tento druh čípů vlastní většina domů v Praze a nemají tyto problémy. ALE NE, to je pro správcovskou firmu jednodušší, nechat průchozí dům,klíče vlastní všechny firmy,lidé,kteří kdykoliv v minulosti i v současnosti něco dělali nebo dělají v domě ( opravy). Je to opět otázka času, kdy opět někdo z popíjejích u domu prodejny VEČERKA, se vymočí na schody,dveře apod, a poté svou potřebu nedměrným užitím alkoholu nechá i ve vchodě,nebo úplně normálně prokopne dveře ,úmyslně rozbije sklo, při přivolané městské policie, něco málo je dotyčné domoluveno ,bohužel to byla žena ( byla zfetovaná) ale po určité době byla opět puštěna a vrátila se k domu,kde čin dokonala, nebyl to její první čin a kde nechala takto zdevastované vchodové dveře. A večerka v klidečku má otevřeno do ranních brzkých hodin a tyto nepřízpůsobivé,hlučné někdy i zfetované a další občany občerstvuje dále,vždyť na to máme platit tyto škody a máme na to aby PČR a Městská policie jezdila a domlouvala těmto nepřízpůsobivým občanům,co více lze pro tento druh lidí udělat ze strany PČR nebo městské policie? Jen domlouvat a domlouvat, abychom jim náhodou neublížili,už nemluvě,že tento hluk musíme poslouchat, ač chceme či nikoliv,jelikož okna máme právě do hlavní komunikace Ječná.
  Zdravím)
  Anett Lukášková

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist