Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
Děti v domě

Najít dům, ve kterém by v žádném poschodí nebylo jediné dítě, je v dnešní době prakticky nemožné. Navíc nikdy nemůžete vědět, kdo se kdy přestěhuje a jestli za rok vedle vás nebude bydlet pár s Klapzubovou jedenáctkou. Na co se tedy připravit, abyste hned po nastěhování nedostali infarkt?

 Jedna z prvních věcí, na kterou je dobré být připraven, je ta, že někdy po ránu nebudete moci najít své boty. Obvykle mají místo hned u vašich dveří, ale s příchodem dětí se může stát, že vaše obuv bude, v tom lepším případě, u sousedů přes chodbu, v tom horším případě bude o pár pater výše.

 

Dalším krásným příkladem dětské kreativity je výzdoba stěn. Někdy narazíte na pastelkami namalované koleje přes celou stěnu, vedle kterých stojí dítě s výrazem hrdiny, protože právě zachránil dům. A na otázku, proč mají domovní stěny zdobit namalované koleje, odpoví: „Co kdyby tu jel vlak.“ V tu chvíli je opravdu těžké vysvětlit dítěti, že namalované koleje by asi nepomohly.

 

Dětský svět je holt dětský svět, ze kterého každý musí vyrůst sám. A je na rodičích, aby svým dětem stanovili hranice, které by neměly překračovat.             

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Jan M, Praha | Sousedé.cz

  Jan Markovič 26. 2. 2016, 14:14

  My jsme čtyřpatrový dvojdům. V naší části je 11 bytů, dva byty na patro plus sklepní. Ani jediné dítě! :-)

  • Veřejný profil uživatele Berenika T, Praha | Sousedé.cz

   Berenika Tikalová 26. 2. 2016, 16:34

   Tak to máte štěstí... my máme čtyřpatrový paneláček... a pod námi jsou dva byty, každý po jednom prckovi a nad námi jeden prcek :-) Ale jsou hodní naštěstí, i když, to noční brečení trochu slyšet je :-)

 • Veřejný profil uživatele Lubos T, Trutnov | Sousedé.cz

  Lubos Tauchman 27. 2. 2016, 9:53

  Hm, tak pri pri tom velkem nestesti, nastesti stesti v panelacku ... V kazdem pripade je dobre vedet, jak si provozovatel webu asi predstavuje diskuzi o deni ve spolecenstvi vlastniku ;-)

 • Veřejný profil uživatele Veronika F, Radnice | Sousedé.cz

  Veronika Fuksová 10. 11. 2016, 21:58

  Lepší řvoucí dítě, než každý den poslouchat nesnesitelně řvoucí televizi , ráno, večer, prostě pořád!!!! I naše dítě to budí a chudinka nechápe, odkud ten kravál je. A já blbá, moje skoro rok a půl staré dítě, ráno učím, aby nedělalo hluk, protože ostatní ještě spí... A víte co? Seru na to!!!! Ať si ráno klidně křičí a bouchá třeba hrncema, já po celém náročném dni, bych chtěla ulehnout do postele, do ticha a NEposlouchat řvoucí televize!!!!! A víkend? O víkendu je jiný noční klid? Jestli jo, můžeme s prckem začít třeba ve 4 ráno

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist