Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
I matrace může být "nebezpečná"

Je postel vašeho dítěte bezpečná? Otestujte ji!

Když se dospělému člověku nedostává po delší dobu kvalitního spánku, objeví se potíže jako snížená produktivita a problémy s ní spojené, obecná netečnost, problémy při sportu, přibírání na váze a rychlejší stárnutí nebo po ještě delší době celková nespokojenost a ztráta chuti do života.

Nevhodná matrace pak může být o to nebezpečnější pro děti. Pokud je příliš měkká a dítě leží na břiše, jeho tvář se může do matrace příliš zabořit, a tím se mu ztíží, nebo úplně znemožní dýchání. Tahle situace může pro vaše dítě znamenat skutečné nebezpečí. V dnešní době se sice dají pořídit kvalitní dětské matrace, ale buďte opatrní co se týče jejich správné intenzity tvrdosti.

A na co byste si měli dát pozor?

Kromě tvrdosti matrace existuje ještě jeden důležitý prvek, který byste určitě neměli opomenout, chcete-li pro zdraví svého dítěte udělat maximum: alergie na prachové roztoče. Obyčejné matrace totiž představují dokonalé útočiště pro tato mikroskopická stvoření, která mohou zvýšit riziko vzniku celoživotní alergie na prachové roztoče.

Zvažte cenu

Mnoho lidí věří, že nejlepší věci jsou ty nejdražší. S globalizací a rozšiřováním trhu je uplatňování tohoto principu při výběru matrace nesmyslné. Cena by neměla být hlavním kritériem při výběru matrace.

Dnes je možné koupit i vysoce kvalitní zboží za přiměřenou cenu. S tímto kompromisem a novým trendem přišla na trh značka Dormeo, která svými dostupnými a zároveň velmi kvalitními matracemi dokazuje, že dobrá cena a prvotřídní kvalita se navzájem nevylučují.

Mějte na paměti: Koupit matraci nesmí být risk!

Může se snadno stát, že koupíte novou matraci a pak zjistíte, že neodpovídá vašim představám. Proto je zvláště důležité, aby vám prodejce nabídl bezplatnou zkušební dobu, během které máte možnost matraci otestovat a vrátit ji v případě, že s ní nebudete spokojeni. S tímto přístupem se ale ne vždy zákazníci setkávají, nebo nejsou dostatečně prodejcem informováni.

Matrace Dormeo si z pohodlí domova otestovat můžete! Zkušební doba je celých 60 nocí! Pokud by z nějakého důvodu nesplnila vaše očekávání, můžete ji bez udání důvodu vrátit a prodejce vám garantuje vrácení částky, za kterou jste matraci pořídili.

Doporučujeme vám, abyste si pro své drahé zvolili jen to nejlepší.

Přejeme vám a vašemu dítěti krásné sny a příjemný spánek!

 

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Petra F, Písek - Nový Dvůr | Sousedé.cz

  Petra Fialová 29. 7. 2013, 19:08

  My máme pěnové matrace od firmy Matraceno, konkrétně matrace relax, vyšla nás v rozměru 160×200 na necelých 9000,– a naprostá spokojenost. Doporučuji tedy firmu Matraceno. Nejedná se sice o nějakou extrémně rozsáhlou společnost, ale zase je to poctivá česká firma s dlouholetou tradicí, která vyrábí matrace v Lysé nad Labem už mnoho let. Zajímavé porovnání jednotlivých typů matrací si můžete projít na webu o matracích Matracepenove.cz - sice jsou tam vesměs informace o pěnových matracích, ale je tam i porovnání pěnově VS. pružinová.

Další články v sekci

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist