aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Konec dohadů s řemeslníky. Opravy v domácnosti za vás vyřeší Super Soused.

Konec dohadů s řemeslníky. Opravy v domácnosti za vás vyřeší Super Soused.

Potřebujete doma něco opravit, přidělat, přestěhovat, smontovat, uklidit nebo vyvenčit domácího mazlíčka? Nechce se vám platit vysoké částky firmám nebo se dohadovat o ceně s nepoctivými řemeslníky?

Unikátní projekt Super Soused vám nabízí sousedskou výpomoc se vším, co potřebujete, a to přímo tam, kde bydlíte. Pomůže vám v oblasti řemeslných prací, instalatérských prací, prací hodinových manželů, stěhování, zahradních prací, pomoci s technickými problémy s PC, TV a spotřebiči, ale i s domácími pracemi a úklidem.  Nově pomáhá i s domácími mazlíčky, auty a asistencí pro seniory.

Jednoduše si zdarma zadáte své požadavky na webu SuperSoused.cz a pak už jen vyčkáte na nabídky od dodavatelů, které jsou šité přímo vám na míru. Sami se pak rozhodnete pro tu nejvýhodnější.  Z nabídek si vyberete třeba podle referencí řemeslníka od ostatních zákazníků nebo podle ceny. Navíc vše můžete řešit 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Cílem Super Souseda je zrealizovat sousedskou práci za sousedské ceny lidem v blízkém okolí.

Při běžných řemeslných pracích můžete u Super Souseda ušetřit až 40 – 60 % oproti platbě u klasických firem. Při expresních instalatérských pracích může být cena od firmy několikanásobně vyšší než u Super Souseda.

Výhodou Super Souseda je pojištění všech zakázek, odpadá vám tak obava z poškození věcí. Těšit se můžete i ze 100% bezpečnosti plateb a řešení případných sporů. Dodavatel služeb dostane peníze až poté, co potvrdíte, že zakázka byla úspěšně realizována. Na druhou stranu má i dodavatel jistotu, že peníze skutečně dostane, protože budou zarezervovány v systému Super Souseda.

Jste manuálně zruční? Umíte vymalovat, spravit dveře nebo přidělat poličku? I vy se můžete stát Super Sousedem, přivydělat si a pomáhat lidem ve vašem okolí. Super Sousedem se může stát každý šikovný a spolehlivý kutil.  Stačí se jednoduše zdarma zaregistrovat na SuperSoused.cz.

Super Soused působí v Praze, Brně, Bratislavě a blízkém okolí. Nově vstupuje do dalších českých měst, a to do Liberce, Plzně, Hradce Králové a Pardubic, Ostravy i Olomouce.

Neodkládejte opravy na později. Obraťte se na svého Super Souseda.

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Monika P, Česká Lípa | Sousedé.cz

  Monika Pištínková 3. 5. 2017, 11:59

  Dobrý den.
  Je Dobrý soused také v České Lípě?
  Děkuji

 • Veřejný profil uživatele Žaneta H, Praha | Sousedé.cz

  Žaneta Huňková 3. 5. 2017, 18:29

  Dobrý den, paní Pištínková,
  bohužel SuperSoused.cz v tuto chvíli v České Lípě není. V současné chvíli Super Sousedé pomáhají v Praze, v Brně, v Bratislavě a nově také v Plzni, Liberci, Hradci Králové a Pardubicích, Olomouci i Ostravě.

  Pokud však budete sledovat naše facebookové stránky, určitě se zde dozvíte, jakmile budeme mít Super Sousedy i ve Vašem městě :-)

  S přáním hezkého dne,
  Žaneta Huňková, SuperSoused.cz

 • Veřejný profil uživatele yongyu l | Sousedé.cz

  yongyu li 10. 5. 2017, 21:38

  the man would like just money ,don't work

  • Veřejný profil uživatele Žaneta H, Praha | Sousedé.cz

   Žaneta Huňková 16. 5. 2017, 16:25

   Hi, I don´t understand. Do you have a problem with a craftsman from Super Soused? If yes, please send us the e-mail to pomoc@supersoused.cz and we will solve this problem. On the other hand we guarantee our customers that the payment is safe. Craftsmans are paid after the realization.

   I see that you have 1 order from the year 2016 and this realization was successfully completed.

   Best Regards
   Žaneta Huňková, SuperSoused.cz

 • Veřejný profil uživatele Ivana B | Sousedé.cz

  Ivana Brejchova 18. 6. 2018, 7:37

  Dobrý den, existuje již supersoused v Českých Budějovicích? Děkuji

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality