Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nově - Právní poradna

Máte dotaz, na který byste potřebovali znát právní názor? Přemýšlíte nad tím, jak převést byt či dům do osobního vlastnictví, nebo jak vytvořit nové stanovy pro vaše SVJ či BD? Pak můžete využít naši novou právní poradnu, kde na vaše online dotazy odpovídají zkušení advokáti ze serveru Dostupnyadvokat.cz.

Mnoho uživatelů se nás ptalo, jak má například vyřešit právní spor ve svém společenství vlastníků nebo bytovém družstvě. Vzhledem k tomu, že nikdo z nás není vystudovaný právník, obrátili jsme se na odborníky a podařilo navázat kontakt s advokáty z www.dostupnyadvokat.cz. Od dnešního dne, tak můžete využít portál Sousede.cz jako prostředníka na bezplatnou právní konzultaci. Odpovídat vám budou zkušení advokáti a na rozdíl od anonymních webů plných svépomocných právních rad, máte jistotu, že vám budou poskytnuty skutečně odborné rady, které vyřeší přesně to, co potřebujete.

V právní poradně naleznete pět sekci – FAQ, Články, Dotazy online, Dokumenty a O partnerovi.

V sekci FAQ si můžete pročíst několik nejčastějších otázek uživatelů. V sekci Články naleznete články s právní tématikou, které píší naši partneři z portálu Dostupný advokát. Pokud nenajdete v předchozích sekcí odpovědi na vaše otázky, můžete využít sekce Dotazy online, kde vám na dotaz odpovědí přímo zkušení advokáti.  V sekci dokumenty zase můžete nalézt vzory stanov, či smluv. Nedílnou součástí poradny je sekce O partnerovi, kde se můžete přesvědčit, že se jedná opravdu o profesionály.

 

Právní poradna  

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist