aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Sousedé.cz jako první v ČR spustili unikátní realitní portál, který je úzce provázán se sociální sítí sousedů

Sousedé.cz jako první v ČR spustili unikátní realitní portál, který je úzce provázán se sociální sítí sousedů

Sousedé.cz – jediná sociální síť zaměřená na SVJ/BD a bydlení v březnu spustila nový, v ČR naprosto unikátní realitní web, který je úzce propojen s lidmi, sousedy, kteří doplňují popis realit o hodnotné informace. Zájemci o bydlení tak získávají více informací na jednom místě, a to přímo u nabízené reality a přímo od lidí, kteří v dané lokalitě bydlí.

Komunitní web Sousedé.cz

U Sousedů je již více než 45 tisíc aktivních uživatelů. Zdaleka se nejedná pouze o předsedy SVJ a obyvatele bytových domů, rozrůstá se i počet dalších zájmových skupin (aktuálně jich je přes 3500). Mezi nejaktivnější patří skupiny hasičů nebo včelařů. Sousedé jsou však velice různorodí a své místo tu tak mají i maminky s dětmi nebo obchodníci s akciemi. Uživatelé spolu po přihlášení mohou komunikovat, sdílet dokumenty a fotografie na soukromém úložišti, plánovat společné akce či hlasovat v anketách. Dalšími vychytávkami jsou například mapa kriminality, cenové mapy a informace z lokalit. Vše na jednom místě. Předsedové SVJ navíc díky Sousedům již nemusí využívat papírové oznámení na poničených nástěnkách, ale využívají pro veškerou komunikaci právě tento web, takže se ostatní členové SVJ dozví vše včas a mohou to rovnou okomentovat online. Na problematiku spojenou s SVJ a BD se zaměřuje i odborný Magazín, v němž najdete i články na téma bydlení, volný čas a samozřejmě sousedství.

Realitní web reality.sousede.cz

Přehledné a jednoduché vyhledávání v nemovitostech, informace o sousedském životě v dané lokalitě a navíc články z oblasti realit od různých odborníků. To vše nabízí nový realitní portál. Vybere-li si zájemce z více než 75 000 nabídek vhodnou nemovitost, může si prostřednictvím hypoteční kalkulačky rovnou propočítat vlastní možnosti financování. Volbu nejlepšího bydlení či investice usnadní uživatelům portálu tzv. Index sousedské spokojenosti, který napoví, jaká je v místě občanská vybavenost a především jak se lidé v dané lokalitě cítí a zda jsou v ní spokojeni. Index vychází z hodnocení registrovaných uživatelů portálu Sousedé.cz, kteří odpovídají na jednoduché anketní otázky, a ze statistických dat k dané lokalitě. Dozvíte se nejen o místní občanské vybavenosti, ale například i jaká je kvalita školek, zda je v dané lokalitě čisté ovzduší a jak kvalitní a čistotnou veřejnou dopravu můžete po nastěhování očekávat. Samozřejmostí jsou i informace o pěší vzdálenosti k nejbližšímu lékaři, do školy/školky, na zastávku MHD, či autem k čerpací stanici.

Provázání mezi uživateli a realitami

Novému realitnímu portálu se podařilo něco, co ještě nikdo před ním nedokázal. Získal a propojil informace o bydlení od skutečných obyvatel, kteří v daných lokalitách žijí, spolu s kvalitně zhodnocenými statistickými daty. Databáze se neustále rozšiřuje a pomoci může každý, kdo se na Sousedech zdarma zaregistruje. Veškeré informace o dané lokalitě najdete přehledně zpracované přímo pod zobrazeným inzerátem s vámi zvolenou nemovitostí. Hodnocení je vyjadřováno počtem žlutých hvězdiček, kdy nejvíce hvězdiček znamená nejlepší hodnocení a naopak nejméně hvězdiček vás nejspíš od dané lokality odradí.

 

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality