Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
Sousedská hypotéka

Už vás nebaví koukat na popraskané zdi vaši ložnice? Chcete se ráno projít po vlastní zahradě, nebo uspořádat grilovačku s přáteli na terase? Chcete začít vařit ve velké kuchyni, kde máte prostor na všechny hrnce a pokličky? Tak proč o tom jen snít. Od dnešního dne máte možnost pořídit si hypotéku, kterou vám budou ostatní závidět. Společně s Hypoteční bankou jsme pro vás přichystali parádní nabídku hypotéky, ve které můžete dosáhnout úrokové sazby 1,69 %.
VÍCE INFORMACÍ

 

 A jak je to možné? Na rozdíl od standardních nabídek jiných bank, můžete se Sousedskou hypotékou získat nejvýhodnější úrokovou sazbu díky tomu, že vás bude víc, můžete tak poslat nabídku svým přátelům a tím si zvýšit šanci na další snížení úrokové sazby. S každým dalším žadatelem o hypotéku se totiž zvyšuje šance, že se Vaše úroková sazba sníží…

 • Pokud se do akce Sousedská hypotéka zapojí více jak 50 zájemců, získáte akční úrokovou sazbu 1,79 %
 • Pokud se do akce Sousedská hypotéka zapojí více jak 100 zájemců, získáte akční úrokovou sazbu 1,69 %

Tuto garantovanou sazbu můžete navíc ještě snížit díky pojištění, které Vám hypoteční specialista zajistí při podpisu smlouvy. Kromě výhodné úrokové sazby, je také Sousedská hypotéka bez poplatků a navíc ušetříte za odhad nemovitosti, poplatek za zpracování a poplatek za vedení hypotečního úvěru. Sousedská hypotéka je pro hypotéky do výše 90 % z ceny nemovitosti a fixace 3, 5, 7 let s již zahrnutou slevou za vedení účtu u ČSOB.

Čím více se vás do akce zapojí, tím rychleji se bude snižovat vaše úroková sazba! Akce trvá do konce dubna 2016, tak dejte vědět svým přátelům a známým ještě dnes.             

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist