Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Turistika.cz zaujala další odbornou porotu

Unikátní internetový projekt Turistika.cz získal další odborné ocenění. Na cestovatelském festivalu Tour Region Film 2012 získala Turistika.cz v konkurenci dalších 68 projektů z ČR i zahraničí 2. místo v kategorii MULTIMEDIA. Kompletní výsledky najdete na stránce www.tourfilm.cz/cz/pro-media/vysledky-tour-region-film-2012.

Stránky Turistika.cz jsou širokou platformou, kde zkušení turisté a cestovatelé sdílejí své zážitky a zkušenosti z cest. Od roku 2008 se do stránek zaregistrovalo 42.000 lidí a měsíčně zde hledá inspiraci na své cesty více než  400.000 turistů a cestovatelů.


                                          Cena festivalu Tour Region Film 2012 pro Turistika.cz

V čem je Turistika.cz výjimečná?

Autoři článků, kteří pravidelně na stránky přispívají, dostávají část peněz ze zisku celého projektu. Díky partnerům webu, jako jsou České Dráhy, zdravotní pojišťovna OZP, společnost Generali nebo Německá turistická centrála si už přispěvatelé mezi sebe rozdělili více než 500.000,- Kč. Dalších několik tisíc korun putuje každý rok na podporu charitativních projektů.

Za tento jedinečný systém content managementu už projekt Turistika.cz získal hlavní cenu na prestižní soutěži Internet Effectiveness Awards 2010.

Na stránkách Turistika.cz  je popsáno více než 45.000 míst z celého světa, 5.500 tipů kam na výlet s praktickými informacemi o stravování a ubytování nebo třeba 2.000 cestopisů. Unikátní obsah ze stránek odebírají významné další weby, jako například Mapy.cz, portál ČD.cz, Hotely.cz a další.


                          Petr Tomek (zcela vlevo) a Jiří Pilnáček (zcela vpravo) přebírají cenu

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist