Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
Věděli jste, že …

Na webu Sousede.cz můžete využívat funkci Poslat zprávu správci? Díky této funkci vyberete již přednastavený druh sdělení, jako například změnu kontaktů či změnu počtu osob, a správci vašeho spolku tak do schránky přijde již jasně označené sdělení, díky čemuž nemusí dlouze hledat a hned na první pohled ví, o jakou zprávu se jedná.

K této funkci se dostanete pomocí Centra zpráv, které je v levém sloupci kategorií zhruba uprostřed. Po rozkliknutí Centra zpráv jste přesměrováni na stránku, ve které můžete Poslat zprávu správci, či Pozvat členy do vašeho společenství vlastníků či bytového družstva.

Když kliknete na možnost Poslat zprávu správci, rozbalí se vám roletka, kde jsou již automaticky přednastaveni příjemci sdělení, kterými jsou správci či jeden správce vašeho spolku. Pod nimi je Druh sdělení, kde si můžete z roletky vybrat, o jaký druh sdělení se jedná. Na výběr máte z těchto možností: Změnu vlastníka, Změnu uživatele bytu, Změny počtu osob, Změnu kontaktů, Nahlášení odečtů, Žádost o vystavení potvrzení o bezdlužnosti a Hlášení závady ve společných částech domu. Kdyby vám byl výběr přeci jen málo, máte zde i možnost Jiný požadavek, který poté lépe specifikujete ve zprávě. Ke sdělení také můžete připojit přílohu a následně sdělení svému správci odeslat.

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Eva K, Plzeň | Sousedé.cz

  Eva Kotlarova 22. 9. 2016, 12:43

  Dobrý den, mam dotaz a to : Jsem romka mám 2 deti bydlím v Plzni .Žiji jako ostatní lidé a mám problem si najít solidni podnájem .Děkuji S pozdravem.

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist