Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
Zajímavé loftové bydlení

Bytový projekt, který vám zde představíme je v Karlíně, na místě původní městké sýpky z 19. století.

Rezidenční projekt Byty Šaldova Karlín/Cornlofts, kopírující Šaldovu ulici v Praze 8, nabízí moderní bydlení v originálním, architektonicky působivém projektu.

Byty Šaldova stojí na místě původní městské sýpky z 60. let 19. století. Díky citlivé rekonstrukci existujících objektů v kombinaci s novostavbou od vídeňských architektů Baumschlager-Eberle vznikl v pražském Karlíně jedinečný koncept moderního loftového bydlení, který si nachází své příznivce jak mezi stoupenci industriálního ducha, tak mezi těmi, kteří preferují výhody moderního městského bydlení.

Rekonstruovaná historická budova nabízí dvou- až třípatrové byty převážně loftového charakteru. Tento objekt je rozdělen do čtyř bloků se samostatnými vchody. Druhá budova je novostavbou se třemi vchody. Byty v této části projektu jsou vždy jednopatrové, bytové jednotky v nejvyšších podlažích mají soukromé terasy na střeše objektu.

Pro zájemce o prohlídku Byty Šaldova Karlín/Cornlofts je připraven vzorový byt.

Ve vnitrobloku mezi budovami vznikla půvabná soukromá zahrada určená pouze rezidentům. Pro všechny majitele bytů je připraveno podzemní parkování se sklepními prostory u každého parkovacího stání. O bezpečnost se stará 24hodinová ostraha a kamerový systém. Vjezd do garáží je zajištěn dálkovým ovládáním.

Předností lokality, v níž se rezidenční projekt Byty Šaldova Karlín/Cornlofts nachází, je výborná dopravní dostupnost do centra města (stanice tramvají i metra je pouhých pár minut chůze) i občanská vybavenost (školy, školky, divadla, hřiště, parky, sportovní zařízení, malé obchody i supermarkety, nákupní centrum Palladium či Harfa.)

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Madeeha H | Sousedé.cz

  Madeeha Hina 8. 11. 2013, 7:43

  According to the University of the testinside 000-124 most mango "varieties can be picked several days before ripening and be of good quality. Julie mango must be picked very close to ripening for best quality so that a particular tree should be harvested 000-124 exam    

 • Veřejný profil uživatele Online F | Sousedé.cz

  Online Friv 14. 8. 2016, 17:19

  You want to relax after a stressful working hours. Refer to our website. Hope you get the most comfort.
  Thanks for sharing !
  GirlsGoGames
  Kizi 100
  Frvi

Další články v sekci

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist