aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Archiv pro rubriku “BD a SVJ”

Část bytů nesouhlasí s opravou lodžií

"Jsme dům se třemi vchody a jedním číslem popisným. S jedním bytem se nemůžeme domluvit. Tedy s jedním vchodem. Polovina bytů je 2+1, druhá polovina 3+1. Domluvili jsme se, že balkonové lodžie budeme hradit rovným dílem, protože vstup na ně je výhradně z bytů. 23 bytů souhlasí, jeden ne. Je to ten 2+1 a zřejmě chce přispět od bytů, co mají více m2 plochy.  Je možné, že by si jen dva vchody zvedly příspěvek na fond GO a nechaly revitalizovat v podstatě dva vchody, tedy 2/3 domu? Tedy 16 bytů je domluvených, zvednout zálohy GO, domluvit revitalizaci a spravit?"
...Zobrazit celý článek

Konference Bezpečný dům 4.0

Ve středu 19.6. 2019 se uskutečnila konference Bezpečný dům 4.0 v rámci Mezinárodního dne prevence proti vloupání do bytů - EUCPN a národního dne prevence kriminality, tedy akce, která poprvé běžela současně v jeden den ve 12 metropolích Evropské unie. Pod organizátorskou taktovkou Sousede.cz, jednatelky Zlaty Botero Vaškové vystoupilo 8 řečníků z řad Ministerstva vnitra České republiky (Odbor prevence kriminality – ředitel Michal Barbořík), za Policii ČR Podkplukovník Michal Herma, za Cech mechanických zámkových systémů ČR cechmistr Tomáš Pospíšil a člen představenstva CMZS Daniel Šimandl, Za Trezor Test (státem akreditovanou zkušebnu) a AGA (Asociaci grémium alarm) Petr Koktan, za AK Drha Jan Eisenreich a za speciality v pojištění a úvěrování Toman Finance - Tomáš Ryba. 
...Zobrazit celý článek

ČSOB NABÍZÍ „ÚVĚR S PĚTI P“

ČSOB, jako nejúspěšnější banka na trhu bytových družstev (BD) a společenství vlastníků (SVJ), se již řadu let snaží zatraktivnit svou nabídku úvěrů na opravy, rekonstrukce a modernizace bytových domů celou řádkou benefitů, které mají jediný cíl – snížit BD a SVJ náklady spojené s využitím úvěru. V roce 2019 proto banka přichází s nabídkou s názvem „Úvěr s pěti P“, který je určen pro všechna BD a SVJ, která s ČSOB v letošním roce uzavřou smlouvu o úvěru. Banka své benefity nabízí opravdu všem klientům z řad BD a SVJ, a to bez ohledu na jejich velikost či výši poptávaného úvěru.
...Zobrazit celý článek

Další články v sekci

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality