Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Archiv pro rubriku “Sousedé.cz”

Ptáme se vás, jak se vám ve vaší obci nebo čtvrti žije

Zajímá nás, jaká lokalita je pro život ta nejlepší a tak jsme spustili ankety, ve kterých se vás ptáme, jak se žije ve vaší lokalitě. Jste spokojeni s občanskou vybaveností – blízkostí lékaře, školy, obchodu nebo autobusové zastávky? Máte možnost se v místě svého obydlí pravidelně zúčastňovat kulturních akcí? Nebo vás naopak zajímá, jak jsou spokojeni vaši sousedé s lokalitou, kde žijí?
...Zobrazit celý článek

Revize za vás pohlídají Sousedé.cz

Mezi povinnosti majitelů bytových domů, zastoupených obvykle Výborem SVJ či Představenstvem BD, patří zajišťování pravidelných revizí a kontrol všech technických zařízení v objektu. Pokud má SVJ/BD zajištěno provádění těchto revizí prostřednictvím např. operativního správce, výboru či představenstvu BD stačí nechat si vždy zprávu o zpracovaných revizích předložit.
...Zobrazit celý článek

Jak správně nastavit zasílání e-mailových zpráv z portálu www.sousede.cz

Stali jste se uživatelem našeho portálu www.sousede.cz a jste členem jednoho z více než 2000 SVJ či jednoho z více než 400 bytových družstev, které využívají stejnou službu? Oceňujete, že jste průběžně informování formou zpráv z portálu o tom, co se ve vašem domě právě děje? Nebo vám to vadí a dáváte přednost sem tam se sami na stránky podívat, co je nového?
...Zobrazit celý článek

Město

Lokality

Společenstva

Poradny

Magazín

TOPlist