Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Archiv pro rubriku “Volný čas”

Salát ze sekané

Sekanou nakrájíme na nudličky a dáme do misky. Přidáme najemno nakrájenou okurku, hrášek, majonézu, hořčici a dochutíme solí a pepřem. Popřípadě přidáme špetku cukru
...Zobrazit celý článek

Český ostrovní dům 2017

Druhý ročník architektonické soutěže Český ostrovní dům o nejlepší hospodárná řešení pro soběstačné budovy třetího tisíciletí skončil. Týkal se skutečně existujícího rovinatého pozemku v obci Borovany blízko Českých Budějovic, v jehož okolí je rybník a umožňuje připojení na vodovod a elektřinu. Majitel pozemku, který plánuje stavět dvoupodlažní dům pro čtyřčlennou rodinu, se nyní rozhodne, kterou soutěžní variantu upřednostní k dopracování pro vlastní realizaci. I tím byl letošní ročník soutěže zajímavý, protože má ukázat, do jaké míry jsou navrhovaná udržitelná řešení uskutečnitelná v reálném životě.
...Zobrazit celý článek

Noví sousedé. Kdo na vás čeká?

Říká se, že rodiče a sousedy si nevybíráme. Je to pravda jen tak napůl, zejména v druhém případě. Jistě, pokud kupujete byt, který je zatím jen na papíře, nebo má v tuto chvíli pouze podobu díry v zemi, je pravděpodobné, že neskoupíte-li všechny byty v objektu, sousedy si zjevně vybírat nebudete moci. Něco jiného ale je, když se stěhujete do již obsazeného domu.
...Zobrazit celý článek

Aktuálně z realitního trhu

Od ledna do května 2017 bylo v Praze dokončeno celkem 2 357 nových bytů (z toho 1 831 bytů v bytových domech) oproti stejnému období loňského roku došlo k mírnému navýšení o 6,4% (u bytů v bytových domech naopak došlo k mírnému poklesu o 5,5%). V celé republice bylo za prvních pět měsíců dokončeno celkem 10 294 bytů, stejně jako za stejné období v uplynulém roce. Na celorepublikovém výsledku 3.265 dokončených bytů (9,8% meziroční nárůst) v bytových domech se Praha podílela 56%.
...Zobrazit celý článek

Město

Služby

Lokality

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Poradny

TOPlist