Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Archiv pro rubriku “Volný čas”

Salát ze sekané

Sekanou nakrájíme na nudličky a dáme do misky. Přidáme najemno nakrájenou okurku, hrášek, majonézu, hořčici a dochutíme solí a pepřem. Popřípadě přidáme špetku cukru
...Zobrazit celý článek

Pronajímejte po pokojích a na pár měsíců. Vyplatí se to!

Spolubydlení je trendem dnešní doby především ve velkých městech, kde si pronajmout celý byt jen pro sebe nemůže dovolit každý. Pronájem samostatných pokojů nebo dokonce lůžek vyhledávají obzvlášť studenti, zaměstnanci střídající místo pobytu kvůli práci nebo rodině, takzvaní „singles“, digitální nomádi, cestovatelé a další. Nicméně, jedná se hlavně o dočasné ubytování, na pár dní nebo měsíců. Pokud tedy hledáte výhodnější alternativu ke stávajícímu dlouhodobému pronájmu, vyzkoušejte střednědobý pronájem pokojů.
...Zobrazit celý článek

České Velenice – město s vizí

Zvykli jsme si čítat o podezřelých výběrových řízeních, o chybějících penězích a zbytečných investicích. Denně se z médií dozvídáme, kde se za podivných okolností pár dnů před volbami podepisují zvláštní smlouvy a kde naopak nová zastupitelstva a parlamenty jako první bod programu ruší opatření nebo legislativu těch předchozích. Vlastně celá polistopadová epocha postrádá jednotící ideu, společný cíl nebo vizi, která by zemi spojovala, za kterou by občané cílevědomě směřovali. Země, která nemá cíl, nikam nekráčí a vlastně ani nikoho nezajímá.
...Zobrazit celý článek

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist