Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Archiv pro rubriku “Volný čas”

Salát ze sekané

Sekanou nakrájíme na nudličky a dáme do misky. Přidáme najemno nakrájenou okurku, hrášek, majonézu, hořčici a dochutíme solí a pepřem. Popřípadě přidáme špetku cukru
...Zobrazit celý článek

Soumrak hypotečního trhu – úvěry jen pro vyvolené?

Hypotéky dneska frčí. Sazby jsou nízké, ekonomika roste, padají rekordy v poskytnutých objemech. Banky v rámci konkurenčního boje chtějí po svých klientech stále méně a podmínky pro poskytnutí hypotečního úvěru jsou historicky nejměkčí. Tento trend otevřeného hypotečního trhu a dostupných úvěrů na bydlení, zdá se, pomalu končí. Česká národní banka se dlouhodobě snaží hypoteční trh regulovat, protože se domnívá, že bezbřehé půjčování může být do budoucna časovanou náloží. Splátky úvěrů by při zhoršení ekonomických podmínek a zvýšení sazeb mohly leckteré domácnosti položit.
...Zobrazit celý článek

Protištěkací obojky umlčí sousedovic uštěkané psy

Vzdávat se svého psa proto, že neustále štěká? To nepřichází v úvahu, vždyť je to váš miláček. Zkoušíte první poslední, dbáte na rady kynologů, psa poctivě cvičíte, ale nic nepomáhá. Sousedi si stále stěžují na hluk a brblají, kdykoliv se s nimi srazíte na chodbě. Vyčerpali jste už všechny varianty? Přišel čas pořídit pejskovi protištěkací obojek.
...Zobrazit celý článek

Město

Lokality

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Poradny

TOPlist