aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

10 snadných kroků, jak založit skupinu, zájmový spolek anebo charitativní organizaci na Sousedé.cz

10 snadných kroků, jak založit skupinu, zájmový spolek anebo charitativní organizaci na Sousedé.cz

Máte kolem sebe spoustu lidí se společnými zájmy a hledáte společný zabezpečený on-line prostor pro sdílení společného kalendáře, fotek z akcí, dokumentů, který vám zároveň umožní komunikovat mezi sebou a rozesílat hromadně např. pozvánku na ples hasičů ve vaší obci?

Chcete si na Sousedé.cz založit takovou vlastní skupinu, ale stále tápete anebo nevíte, co kde zakliknout? Právě pro vás jsme připravili jeden z dalších návodů, který vám ukáže, krok za krokem, jak na to.

Chci si založit vlastní skupinu, zájmový spolek, sdružit lidi ze své ulice / obce, případně založit charitativní organizaci anebo klub pro milovníky deskových her.

Jestliže je tohle právě váš případ, tzn. máte-li v plánu sdílet v rámci skupiny nějaké konkrétní záměry se svým okolím, ať již veřejně anebo v rámci skupiny omezené (pouze „pro zvané“), pak postupujte následujícím způsobem:

1) Přihlaste se do svého účtu na Sousedé.cz.

2) V políčku „MENU“ klikněte na položku „SKUPINY“.

3) Vyberte možnost „založit skupinu“.

4) V prvním kroku při zakládání skupiny zvolte možnost „typ skupiny“, a to podle záměru na: a) ulice; b) obec; c) jiná skupina; d) charitativní organizace.

5) Zvolte „název skupiny“, který bude odpovídat zaměření, a to v maximální délce 100 znaků.

6) Navolte adresu skupiny na základě lokality, ke která má být skupina přiřazena (např. Broumov, okr. Náchod, Královehradecký kraj).

7) Vyberte logo/foto, které bude skupinu reprezentovat navenek.

8) Představte ostatním členům (budoucím) skupinu tak, že popíšete charakter skupiny v délce nejvíce 250 znaků.

9) Zvolte heslo pro vstup do skupiny.

10) Klikněte na „založit skupinu“.

Teprve až po „založení skupiny“ můžete pokračovat dalšími kroky, tzn. doplnit údaje o členech skupiny anebo pozvat členy (konkrétní uživatele Sousedé.cz) do skupiny.

Skupiny mohou být veřejného, ale i neveřejného charakteru. Můžete si založit i vlastní skupinu - například jezdíte s partou přátel na pravidelné výlety, založte si tedy turistický klub. V kalendáři můžete zaznamenávat termíny výletů, dále si nahrávat fotky z jednotlivých akcí a v dokumentech mít třeba zapsané jízdní řády vlaků nebo kontakty na kempy. Tohle všechno i mnoho dalšího sdílíte v rámci bezplatného neomezeného úložiště dat. Tak směle do toho!

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality