Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

 • Uvidíte, co se chystá
  ve vašem domě i okolí
 • Užijete si sousedské vztahy
  bez papírování a dohadů
 • Vše je a bude
  úplně zdarma
Čtěte pozorně: Nové funkce na Sousedech

V posledních měsících jsme usilovně pracovali na dalším vývoji funkcí, které by vám ulehčili používání Sousedů. Největší novinkou je přidání funkce Hlášení závad a změna hlavního menu. Dále pak úprava zpráv a bezpečnostních prvků.

Nová funkce: Hlášení závad

Hlášení závad naleznete po přihlášení a vstupu do vašeho společenství, jako poslední položku ve sloupečku Kategorie. Po kliknutí na sekci Hlášení závad se dostanete na další stránku, kde se vám nejspíše objeví hláška: „Žádné závady nejsou nahlášeny“ a kolonka Předmět závady. Po kliknutí na kolonku Předmět závady se vám rozbalí celá nabídka, kde můžete napsat název závady, poté z druhé kolonky vybrat, o jakou závadu se jedná, jako je například nefunkční osvětlení, zámek, přerušení dodávky tepla a další poruchy, které jsou v domě typické. Nechybí ani možnost Ostatní závady a popis závady, kde můžete napsat, v jakém patře se například porucha nachází. Můžete také připojit fotku či dokument.

Automaticky chodí upozornění na závady na správce společenství, který může ale závadu delegovat na domovníka, správce budovy, opraváře či zámečníka. A to skrze Správu společenství – Nastavení hlášení závad, zde ke každé kolonce může napsat zodpovědnou osobu, které pak přijde na e-mail upozornění o nové závadě. Pozor ale, pokud jste správce spolku a chcete přidat zodpovědnou osobu, musíte ji mít v přátelích nebo vedenou jako vlastníka či nájemníka ve svém společenství na Sousedech.

 

Změna ve zprávách: Vlákna

Další velkou změnou jsou vlákna ve zprávách. Tudíž zmizela kolonka Odeslané zprávy a zůstala zde pouze možnost Nová zpráva. Konverzaci s jednou osobou naleznete již jednoduše v jednom vláknu, a tak když budete hledat konkrétní zprávu, již nemusíte překlikávat z konverzace do konverzace. Během nasazování se zde objevila menší chyba, za kterou se tímto omlouváme několika uživatelům, kterých se týkala.

 

Hlavní menu: Kde jsou lokality?

A poslední velkou a viditelnou změnou je změna hlavního menu, kde prozatím zmizel odkaz Lokality, na kterém právě pracujeme a zdokonalujeme, a byl nahrazen odkazem na Magazín, který právě čtete. Zůstal zde odkaz na Společenstva a během, přibližně, čtrnácti dnů přibude ještě další políčko.

 

Co bude dál?

V příštích měsících se tedy můžete těšit na vylepšené lokality, menší úpravy v sekci diskuze a nově také pracujeme na poradnách.

 

Děkujeme, že jste s námi a používáte Sousedy, kdyby vás napadly další funkce, můžete je napsat pod článek :) 

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

 • Veřejný profil uživatele Karel B, Karviná Ráj | Sousedé.cz

  Karel Bernatík 23. 5. 2016, 17:45


  Pracuji jako místopředseda BD a mám mimo jiné na starost drobné elektro údržby v domě. Při výměně světelného tělesa jsem stratil rovnováhu a upadl jsem z řebříku naschodiště a poranil jsem si loket. Jak mám postupovat se sepsaním úrazu a hlášením pro pojišťovnu_

 • Veřejný profil uživatele Bohuslav B, Tanvald | Sousedé.cz

  Bohuslav Bursa 24. 5. 2016, 14:23

  Nemá-li, dotyčný s BD sepsanou dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou, anebo zcela oficiální PP, a ten na dobu určitou smí být jen maximálně na tři roky a musí být uzvřen dle ZP, tak téměř nic mimo toho, co dovoluje, pořad práva civilního (tedy mový občanský zákoník!), anebo na dobu neurčité a to musí být se vším všudy, jak vyžaduje Zákoník práce (dále ken ZP)! ZP

Město

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality

TOPlist