aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Již brzy Sousedé.cz v novém kabátu!

Jak jsme slíbili, společně s novými majiteli zahajujeme inovační proces portálu Sousedé.cz. Začínáme novým designem naší homepage a první ochutnávku vám posíláme již dnes na obrázku.

Společně s novou podobou úvodní stránky vznikne také několik nových podstránek. Cílem je zjednodušení a lepší přehled o veškerých funkcích, možnostech a další nabídce. Orientace pro vás bude snadnější. Lépe pak využijete všech funkcí a nabízených výhod.

Nový design homepage včetně nových sekcí webu plánujeme spustit 1. prosince 2018.

V pátek 23. listopadu dostanou všichni registrovaní uživatelé speciální newsletter s podrobným přehledem všech novinek a změn na webu.

Již nyní však prozradíme, že uživatelské rozhraní zůstává po přihlášení stejné a pro stávající uživatele (včetně správců skupin a společenstev) tedy nebude třeba žádná nová přeregistrace či udělování dalších administrativních nebo marketingových souhlasů.

S dalšími inovacemi budeme pokračovat po novém roce. A jako vždy vás budeme o všem informovat.

Na závěr přinášíme milé zjištění. Týká se naší nejmladší uživatelské skupiny. Jsou to spolužáci. „Ve chvíli, kdy byla zveřejněna informace o tom, že portál Spolužáci.cz na konci srpna končí, jsme si řekli, že uděláme všechno proto, abychom nabídli této skupině alternativní řešení. Je skvělé, že k dnešnímu dni u nás našlo optimální prostor již více než 400 tříd!, kterým poskytujeme dokonce více funkcí a možností než původní portál,“ říká Zlata Botero, jednatelka SousedeCZ.

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality