aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Kdo tvoří tým Sousedé.cz? Zjistěte každé úterý v našich interview

Kdo tvoří tým Sousedé.cz? Zjistěte každé úterý v našich interview

Sousedé.cz neustále navazují nové spolupráce s partnery, které vám představují v krátkém interview. Víte tak, jaké firmy vám nabídnou zajímavé služby a slevy. Ale vlastně pořádně nevíte, kdo je to Sousedé.cz. Proto jsme se rozhodli udělat krátké interview i s jednotlivými členy týmu. Můžete se na ně těšit každé úterý. Dnes je na řadě Šárka Nováková.

Jak jsi se k Sousedům dostala?

Jelikož jsem pracovně již před drahnou dobou spolupracovala s panem Makovičem, bývalým jednatelem, tak slovo dalo slovo a já jsem najednou zjistila, že se ze mě stala účetní v Sousedech.

Jaká je náplň tvojí práce? Čím se u Sousedů zabýváš?

Tak já jsem účetní a moje náplň práce jsou tedy papíry, faktury, platby, DPH…šanony a tak….ale věřte, že je to práce veskrze zajímavá a velmi kreativní….:)

A co mimo práci? Jaké jsou tvé koníčky? Jak nejradši trávíš svůj čas?

Tak nejraději trávím volný čas tím, že zamknu šanony do skříně (jak mi to ukládá GDPR), k nim přidám razítka, pokladničku a vyrazím na výlet. Nejraději na hrady a zámky a pak na houby.

Dále mám trochu zvláštní koníček, protože se již hodně dlouho dobu věnuji holandštině. Mám jak jazyk tak i Nizozemsko a Belgii (především vlámskou část) velmi ráda, a tak si tak 1x za týden chodím do jazykové školy už roky „chrochtat“.

 

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality